דבר המנהלת

אם יחד נעשה, יחד גם נצליח !

ספטמבר 2019

הורים ותלמידים יקרים, 

ברוכים הבאים לאתר של בית ספרנו.

מטרת האתר לשתף את מבקריו בעשייה החינוכית, בחוויות, בתוצרי התלמידים ובנושאים אחרים. באמצעותו ניתן יהיה ללמוד על העשייה הבית ספרית, להתוודע אל צוות ההוראה הרחב ולהיות שותפים לתהליכים המתרחשים בבית הספר.

כולי  תקווה שנפיק הנאה ותועלת ממגוון התכנים אשר יוצגו באתר, הנגישות אליו תאפשר לנו ערוצי תקשורת מהנים, פתוחים ומפרים.

ימים אלה, בפתחה של שנת לימודים חדשה, תש"ף,   הם גם  תחילת דרכי בבית הספר, ימים של הכרות ולמידה הדדית כולם את כולם, מורים, קהילה ועובדים.  ימים של בניית הדרך שתיצור מקום בו כולנו רוצים להיות, מקום שיש בו אמון הדדי, סובלנות, הקשבה, כבוד, מעורבות ואחריות, כיאה לחברה ראויה.

אני נכנסת לתפקיד אחרי שנים רבות של עשייה חינוכית והנחיית מורים  מתוך אמונה שלנהל ביה"ס
ולחנך תלמידים זו שליחות . אני מרגישה כשליחת ציבור אשר מופקד בידיה האוצר הגדול ביותר שלכם : הילדים.  אבל שליחות זו לא נעשת לבד. פגשתי צוות מורים ועובדים יקר, מסור, מקצועי ויחד איתו נוכל להמשיך ולשמר את הטוב ולחזק ולהעצים את הפדגוגיה והחינוך.

בתפיסתי החינוכית אני מאמינה שבאחריות בית הספר לספק מענה לכל תלמיד, ורואה חשיבות רבה
בלמידה חווייתית – התנסותית ובלמידה המציידת את התלמידים בערכים חברתיים, בכלים ובמיומנויות, שיאפשרו להם להיות אנשים איכותיים, מצליחים ותורמים לחברה.

יחד נוביל את תלמידינו למצוינות לימודית, חברתית וערכית, על מנת שנשיג את מטרתנו – לחנך את תלמידינו להיות אדם בישראל – בוגרים שיהיו בני-אדם משכילים וסובלניים, אזרחים פעילים ומעורבים התורמים לחברה ושותפים בהובלת המדינה להישגים בתחומים השונים.

אנו רואים בכם, ההורים, שותפים משמעותיים בעשייה החינוכית ובאחריות לעתידה של החברה בישראל. בואו נשלב ידיים ונבנה חברה של אנשים טובים ומקום שטוב לחיות בו.  אנו מאמינים בדיאלוג המורכב מהקשבה, אמון, סובלנות וכבוד הדדי. דיאלוג מקדם שמוביל וימשיך להוביל לקידומו ופיתוחו של בית הספר.

אם יחד נעשה, יחד גם נצליח !

ברצוני לאחל לכולנו שנת לימודים נפלאה, שנת שגשוג ופריחה,
עשייה והתפתחות, שנה של הידברות ושיתוף פעולה.
שנת התחדשות וצמיחה, שנת שיתוף ואחווה.       

                                                                                            בברכה,

                                                                                             ענת ליס  

                                                                                          מנהלת ביה"ס